Новий штам COVID-19 з Індії стає домінуючим у світі — ВООЗ

Новий штам COVID-19 з Індії стає домінуючим у світі — ВООЗ

Новий штам COVID-19 з Індії стає домінуючим у світі — ВООЗ
. фото ілюстративне/УНІАН

Новий штам COVID-19 "Дельта", який вперше зареєстрували в Індії, стає домінуючим варіантом у світі.

Про це повідомила головна наукова співробітниця Всесвітньої організації охорони здоров'я Сумія Свамінатан, передає Reuters.

"Варіант Delta впевнено рухається до того, щоб стати домінуючим варіантом у всьому світі через його підвищену заразність", — сказала Свамінатан.

Згідно з даними ВООЗ від 15 червня, "Дельта"-варіант коронавірусу, також відомий як B.1.617.2, був зареєстрований у 80 країнах. Зокрема, зараженням цим штатом зафіксували в країнах Африки, Скандинавії, Тихоокеанського регіону, а також у Китаї та США.

Раніше Служба громадської охорони здоров'я Англії (PHE) дійшла висновку, що "Дельта" заразніший, ніж штам B.1.1.7 "Альфа", який вперше виявили у Великій Британії, і більш стійкий до вакцин проти COVID-19.

Що відомо

  • В Україні поширення штаму збудника COVID-19 "Дельта", вперше зафіксованого на території Індії, може розпочатись зі східних регіонів, вважають у НАНУ.
  • За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, наразі у світі близько 10% населення мають антитіла від COVID-19.
  • Всесвітня організація охорони здоров'я класифікувала варіант COVID-19, виявлений в Індії, як штам, що викликає "глобальну стурбованість".
  • Влада японського міста Кобе 1 червня оголосила про нову мутацію коронавірусу на основі "британського" варіанту, яка раніше не була підтверджена в країні.
  • В австралійському штаті Вікторія також виявили новий тип мутації коронавірусу — Delta.
  • За даними ВООЗ, уперше виявлений у Південній Америці штам COVID-19 під назвою Lambda розповсюдився вже 29 країнами.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок