Скільки людей у світі мають антитіла від COVID-19. Дані ВООЗ

Скільки людей у світі мають антитіла від COVID-19. Дані ВООЗ

Скільки людей у світі мають антитіла від COVID-19. Дані ВООЗ
. Unsplash

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, наразі у світі близько 10% населення мають антитіла від COVID-19.

Про це повідомила головна наукова співробітниця ВООЗ Сумья Свамінатан.

"Наразі нараховується близько 500 досліджень. Якщо взяти їх разом, то менше ніж 10% світового населення мають антитіла від коронавірусу. У деяких умовах, особливо у міських районах з високою щільністю населення, є території, де 50−60% жителів піддалися зараженню вірусом і мають антитіла. Проте, це не означає, що все місто, провінція або країна досягли колективного імунітету", – сказала Свамінатан.

За її словами, єдиний шлях для досягнення колективного імунітету – це вакцинація.

Що відомо

  • Кампанію з вакцинації населення від COVID-19 розпочали вже в ста країнах світу, загалом було введено понад 225 мільйонів доз вакцини.
  • 24 лютого в Україні розпочалася перша хвиля національної програми вакцинації проти COVID-19 вакциною Covishield виробництва індійського підприємства Serum Institute. В перший день дозу вакцини отримали 159 людей.
  • ЄС планує ввести сертифікати вакцинації від COVID-19 до кінця весни. Вони дозволять громадянам країн ЄС перетинати кордони.
  • В Ізраїлі близько половини населення — 4,65 мільйона громадян із 9,29 мільйона — отримали хоча б одну дозу вакцини від COVID-19.
  • Регулятор у США схвалив однофазну вакцину від коронавірусу компанії Johnson & Johnson.
На початок