Миколаївські освітяни опановували цифрові лабораторії

Миколаївські освітяни опановували цифрові лабораторії

Миколаївські освітяни опановували цифрові лабораторії Оригінальна

У Миколаєві, на базі Першої української гімназії імені Миколи Аркаса, відбувся семінар-практикум: освітяни опановували роботу з новими цифровими лабораторіями для навчальних класів.

В аудиторії вісімнадцять вчителів із різних шкіл міста та області. Це викладачі біології, хімії та фізики.

Миколаївські освітяни опановували цифрові лабораторіїОригінальна

Керівник департаменту розробок та впроваджень освітніх продуктів у компанії ЕНСОФ Олександр Дорош каже:

- Сьогодні ми приїхали до Миколаєва з регіональним навчанням вчителів з приводу оснащення нових предметних кабінетів. І у 2019 році Миколаївщина отримала близько 16 новітніх кабінетів. Це кабінети біології та фізики. Ми розкажемо вчителям, що саме вони отримали у нових класах, що нас чекає у найближчому майбутньому.

На столах лабораторні кейси – це одна з складових предметних кабінетів.

Миколаївські освітяни опановували цифрові лабораторіїОригінальна

Цифрову лабораторію та інше оснащення отримали у Першій українській гімназії імені Миколи Аркаса, але в навчальному процесі ще не застосовували.

Миколаївські освітяни опановували цифрові лабораторіїОригінальна

Основна мета впровадження таких лабораторій – це оцифрування результатів дослідів і вимірювань.

Вчитель фізики Сергій Вадувський викладає в Доманівській ЗОШ №2. Розповідає, з принципами роботи цифрової лабораторії ознайомився сьогодні.

- Дітям, я думаю, простіше, тому що вони більш звикли до таких цифрових технологій. Ну, ми ще теж не дуже старі, тому, я думаю, нормально. Будемо переходити, - розповідає Сергій Вадувський.

Вчитель біології Сергій Галинський говорить: "Для дітей цікаво, тому що воно унаочнює саме навчання. Сьогодні багато говорили про те, що ми не можемо торкатися, але можемо його візуалізувати. Показати це по-новому, по-сучасному".

Після загальної лекції від представників розробника лабораторій, учасників семінару розподілили на профільні групи. У складі яких вони продовжили вивчати можливості нової техніки.

Автор - Олександр Гордієнко, оператор - Євген Сержук.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди