Помпеї в мініатюрі: у Вероні випадково розкопали старовинні фрески

Помпеї в мініатюрі: у Вероні випадково розкопали старовинні фрески

Помпеї в мініатюрі: у Вероні випадково розкопали старовинні фрески Вікіпедія

Будівельники, які робили капітальний ремонт кінотеатру в Вероні, випадково розкопали давньоримські фрески. Міністерство культури Італії заявило, що унікальна знахідка асоціюється з Помпеями в мініатюрі.

Руїни ІІ століття знайшли у підвалі будівлі, яка понад 20 років стояла занедбаною.

"Стародавнє місце, ймовірно, покинули після пожежі. Серед руїн можна побачити обвуглені дерев'яні меблі та залишки стелі, але декоративний розпис стін залишився практично неушкодженим та чудово зберіг кольори, – кажуть в управлінні археології та образотворчого мистецтва у Вероні.

Для чого саме призначалося приміщення, поки незрозуміло, але у стінах та в підлозі знаходилася система опалення, викладена декоративною плиткою.

Помпеї в мініатюрі: у Вероні випадково розкопали старовинні фрескиSuperintendency of Archeology, Fine Arts and Landscape of Verona

Місцеві чиновники сподіваються відкрити історичну пам’ятку для громадськості та шукають спонсорів для проведення реставраційних робіт.

Що відомо

  • Місто Помпеї на півдні Італії було зруйноване після виверження вулкану Везувію у 79 році. Воно залишалося похованим під шарами вулканічного попелу до початку розкопок у 18 столітті, які виявили, що давньоримські будівлі чудово збереглися.
  • Інше нещодавнє археологічне відкриття поблизу Верони – надзвичайно добре збережена римська мозаїчна підлога з фундаменту загубленої римської вілли поблизу від сучасного міста Неграр.

Читайте також

Стилізовані роботи Дем'єна Герста виставлені в римській галереї поряд із шедеврами епохи Відродження

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше