В Україні всі області перейшли в "зелену" зону карантину. У ній діють найслабші карантинні обмеження.
Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я. За процедурою в "зелену" зону переводить МОЗ, але остаточне рішення повинна ухвалити держкомісія ТЕБ та НС. Лише після цього всі області остаточно стануть "зеленими".
У цій зоні діють такі обмеження:
- обов'язковий масковий режим у громадських будівлях,
- масові заходи за участі понад 50 осіб,
- кінотеатри та заклади культури з наповненістю не більше 50% місць у кожному окремому кінозалі або залі,
- перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць,
- відвідування закладів дошкільної, шкільної, позашкільної та спеціалізованої освіти, якщо на самоізоляції понад 50% дітей та персоналу закладу.
Попередньої доби, 8 червня, в усіх регіонах України був встановлений "жовтий" рівень епідемічної небезпеки.
Що відомо
- Кабінет міністрів дозволив проведення масових заходів, зокрема у розважальних закладах, включаючи нічні клуби та заклади громадського харчування. Ресторани й кафе відтепер можуть працювати цілодобово.
- Кабінет міністрів дозволив українцям та іноземним громадянам під час в'їзду (повернення) на територію України надавати ПЛР-тест, тест на антиген або документ про вакцинацію.
- За 6 червня в Україні від коронавірусної хвороби COVID-19 вакцинували 24 860 людей, переважна більшість з яких отримали першу дозу щеплення.
- Кількість українців, які стверджують, що перехворіли на COVID-19, переважає офіційну статистику щонайменше вдвічі.
- Департамент фармаконагляду експертного центру МОЗ оприлюднив звіт про результати спостереження за безпекою вакцин проти COVID-19.
- Україна належить до країн із високим ризиком затяжного формування колективного імунітету і може набути його лише у 2023 році. Це пов'язано з дефіцитом вакцин і низькими темпами вакцинації.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!