ЗНО на Миколаївщині: на тестування з української мови та літератури прийшли 86% зареєстрованих

ЗНО на Миколаївщині: на тестування з української мови та літератури прийшли 86% зареєстрованих

ЗНО на Миколаївщині: на тестування з української мови та літератури прийшли 86% зареєстрованих Фото - Василь Філімон

На Миколаївщині триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). 1 червня склали обов'язкове для усіх учасників тестування з української мови і літератури та окремо української мови. Всього від області на ці предмети зареєструвалося понад 10 тисяч учасників.

Один з пунктів тестування розташовувався на базі Миколаївської спеціалізованої школи № 22. На вході учасникам вимірювали температуру, радили обробити руки антисептиком, перевіряли наявність всіх документів.

ЗНО на Миколаївщині: на тестування з української мови та літератури прийшли 86% зареєстрованихФото - Тетяна Макушева

Миколаївська спеціалізована школа № 22

У 2021 році Миколаївська Спеціалізована ЗОШ №22 є пунктом тестування з п'яти предметів. Першого червня приймає випускників вже вчетверте. За словами директора школи, відповідального за пункт проведення ЗНО Петра Богуна, сьогодні (1-го червня - ред.) не було зафіксовано серед учасників таких, які мають високу температуру чи ознаки респіраторної хвороби.

Першого червня понад 10 тисяч миколаївських абітурієнтів складали тестування ЗНОФото - Тетяна Макушева

Директор Спеціалізованої ЗОШ №22 Петро Богун

"В корпусі 20 аудиторій. Сьогодні не з’явився 91 абітурієнт, тому пише 209 абітурієнтів. Сьогодні ми спостерігали, що міських шкіл дуже мало, а сьогодні в основному, я спостерігав, питав дітей, звідки приїхали, то це Нова Одеса, Новоодеський район", – розповів Петро Богун.

На 67 завдань з української мови та літератури виділено 210 хвилин. Уповноважена особа Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Людмила Джумська говорить: "Порушень на пункті немає".

Першого червня понад 10 тисяч миколаївських абітурієнтів складали тестування ЗНОФото - Тетяна Макушева

Миколаївська спеціалізована школа № 22

Читайте також: "Коли відбудуться додаткові сесії ЗНО-2021"

1 червня у Миколаєві ЗНО писали окремо з української мови та української мови і літератури, в залежності від майбутньої спеціальності абітурієнта. В 11 пунктах тестування відбувалось тільки з української мови, а з української мови і літератури у 23 пунктах.

За оперативними даними Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти, на пункти тестування з української мови з’явилося 56% від зареєстрованих, на ЗНО з української мови і літератури – 86% від кількості зареєстрованих.

Першого червня понад 10 тисяч миколаївських абітурієнтів складали тестування ЗНОФото — Тетяни Макушевої

Миколаївська спеціалізована школа № 22

Директор Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Максим Кирпенко розповів: "Говорячи про українську мову і літературу, ми маємо явку десь в межах минулого (2020-го – ред.) року, а от явка на предмет українська мова є доволі низькою, мабуть, одною з рекордно низьких".

Всього в Миколаївської області на тестування зареєструвалося 10 тисяч 211 учасників.

Що відомо

  • Міністерства освіти і науки України від 24 березня 2020 року №945 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з тринадцяти навчальних предметів.
  • У 2021 році ЗНО розпочалося 21 травня тестуванням з хімії. Основна сесія ЗНО завершується 15 червня випробуванням з географії.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди