В Україну прибула четверта партія вакцини проти COVID-19 китайської компанії Sinovac Biotech. Рейс TK 459 "Стамбул-Київ" Boeing 787 Dreamliner авіакомпанії Turkish Airlines з 500 тисячами доз прибув в міжнародний аеропорт "Бориспіль".
Як повідомили в Міністерстві охорони здоров'я, наразі ця вакцина відповідно до чинного законодавства відправляється на лабораторний контроль.
Раніше у компанії "Лекхім" розповіли Суспільному, що 26 травня прибуде четверта партія (500 тисяч доз) із загального контракту на 1 млн 900 тис. доз вакцини CoronaVac для профілактики COVID-19 в України.

Щеплення препаратом CoronaVac розпочалося в Україні 13 квітня. Це інактивована вакцина, яка містить у своєму складі неактивний, “вбитий” вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет.
Вакцина надійшла до України в однодозних флаконах. Для повної імунізації від COVID-19 потрібно дві дози, інтервал введення яких складає 28 днів. Температура зберігання +2 - +8℃, препарат не вимагає особливих умов холодового ланцюга.
Що відомо
- Наприкінці 2020-го Україна підписала контракт на постачання 1,8 мільйона доз вакцини проти коронавірусу виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.
- "Лекхім" отримала державне замовлення на закупівлю китайської вакцини CoronaVac без проведення тендерних торгів.
- 11 січня 2021-го група компаній-постачальників "Лекхім" заявила про укладення угоди на постачання 5 мільйонів доз китайської вакцини CoronaVac після 10 місяців переговорів.
- Національне антикорупційне бюро розпочало досудове розслідування щодо можливих зловживань при закупівлі китайської вакцини Sinovac Biotech по 17,85 долара за дозу за допомогою приватної фірми-посередника.
- 25 березня Україна отримала першу партію вакцини CoronaVac обсягом 200 тисяч доз.
- 20 травня МОЗ повідомили, що з початку кампанії вакцинації в Україні проведено 1 012 815 щеплень, 17943 — за добу 20 травня.
Читайте також
В Україні розпочинається щеплення вакциною CoronaVac. Що необхідно знати про препарат
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!