На "Арені Львів" планують відкрити Центр вакцинації населення

На "Арені Львів" планують відкрити Центр вакцинації населення

На "Арені Львів" планують відкрити Центр вакцинації населення
Суспільне Львів

У червні у Львові планують відкрити Центр вакцинації населення. На першому етапі там вакцинують людей, які записалися до списку очікування в додатку "Дія", надалі — усе доросле населення. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Як повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, роботу Центру планують налагодити у найближчі два тижні. За прогнозом МОЗ його відкриють 5-6 червня.

"Незабаром стартує початок вакцинації людей зі списку очікування, які реєструвалися через "Дію". Першочергово необхідно визначити тип центру вакцинації, який будуть утворювати, сформувати команду та керівника. Роботу медичних працівників у центрах оплачуватимуть за кошти НСЗУ", — каже Віктор Ляшко.

Такий Центр забезпечать холодильним обладнанням, комп'ютерами, стабільним сполученням з електронними мережами та охороною на час та після роботи. Найімовірніше його відкриють на стадіоні "Арена Львів".

"Арена Львів найбільше відповідає рекомендаціям Міністерства для облаштування центрів. Проте проблемним питанням залишається розташування стадіону, об’єкт є поза містом, у зв’язку з цим доїзд може бути ускладнений. Саме тому розглядатимемо альтернативні варіанти розміщення центрів вакцинації, щоб наблизити їх до Львова та забезпечити доїзд населення з околиць міста чи області", — каже голова Львівської ОДА Максим Козицький.

До процесу вакцинації залучатимуть не лише медиків, а й волонтерів та студентів медичних закладів.

За словами заступника голови Львівської ОДА Івана Собка, запис людей для вакцинації у Центрі вакцинації населення стартує в червні.

Що відомо

  • За попередню добу, 24 травня, в області провели 915 досліджень на коронавірус, з них – 214 позитивних. Про це повідомляють у пресслужбі Львівської облдержадміністрації.
  • Мешканців Моршина розпочали вакцинувати другою дозою вакцини
  • Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи, що у Винниках, відновив госпіталізацію пацієнтів. Людей приймають у десяти відділеннях лікарні. Тривалий час пацієнтів не госпіталізували через переповненість лікарні хворими на коронавірус.
  • Із 26 квітня на Львівщині діють протиепідемічні обмеження "жовтої" зони. До цього місяць на території області діяли обмеження "червоної" зони.
  • На Львівщині масова вакцинація другою дозою вакцини стартує 25 травня.
  • Департамент фармаконагляду експертного центру МОЗ оприлюднив звіт про результати спостереження за безпекою вакцин проти COVID-19.
  • Україна належить до країн із високим ризиком затяжного формування колективного імунітету і може набути його лише у 2023 році. Це пов'язано з дефіцитом вакцин і низькими темпами вакцинації.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

Вибір редакції

На початок