Одеські спортсмени завоювали 25 медалей на міжнародних змаганнях зі спортивних танців Фото: Одеська міська рада

Танцюристи з Одеси стали переможцями та призерами міжнародного змагання Odesa Dance Festival-2021, чемпіонату України та чемпіонату світу IDSA серед професіоналів, що відбулися в Одесі. Про таке повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.

Там розповіли, що на міжнародному змаганні Odesa Dance Festival-2021 одеські спортсмени завоювали 22 медалі. З них 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових. Призерами в різних категоріях стали дев'ять одеських танцювальних пар та дві спортсменки, котрі виступали з сольною програмою:

• Артем Баранов і Єлизавета Шевчук – 1 місце (ювенали 2Д-ST), 3 місце (ювенали 2Д-LA), 1 місце (юніори 2 С-ST), 2 місце (юніори 2 С-LA), 3 місце (юніори 2 Rising Sta-ST);
  • Софія Синяговська – 3 місце (соло марафон (до 16 років)-LA);
  • Данило Парфенюк і Вікторія Бєляєва – 3 місце (1Е-LA).
Одеські спортсмени завоювали 25 медалей на міжнародних змаганнях зі спортивних танцівФото: Одеська міська рада

Одеські спортсмени завоювали 25 медалей на міжнародних змаганнях зі спортивних танцівФото: Суспільне Одеса

На чемпіонаті світу IDSA танцюристи з Одеси Кирило Корчмар і Ганна Янкул вибороли дві медалі. "Золото" у категорії "дорослі, європейська програма" та "срібло" у категорії "професіонали, європейська програма".

Переможцями чемпіонату України стали Артем Ляшук і Діана Сєбова. Спортсмени завоювали золоту медаль у категорії "молодь 1 латиноамериканська програма".

У пресслужбі розповіли, що всього у змаганнях взяли участь приблизно тисяча спортсменів з Молдови, Румунії, Словаччини, Болгарії, Росії та 12 областей України. Одеських конкурсантів до змагань підготували тренери-викладачі Віктор Палій та Яна Сурмай.