Підняв 260 кг. Атлет з Одещини завоював "золото" чемпіонату України з пауерліфтингу

. Фото: Ізмаїльська дитячо-юнацька спортивна школа

Вихованець Ізмаїльської дитячо-юнацької спортивної школи Давид-Флоріан Міну-Богаченко завоював дві медалі чемпіонату України з класичного пауерліфтингу серед юнаків. Про таке повідомили в Ізмаїльській ДЮСШ.

Під час змагань, які відбулися в місті Коломия Івано-Франківської області, одеський спортсмен підняв 260 кг, виконуючи станову тягу. Завдяки цьому атлет виборов "золото" змагань.

Підняв 260 кг. Атлет з Одещини завоював "золото" чемпіонату України з пауерліфтингу. Фото: Ізмаїльська дитячо-юнацька спортивна школа

Крім того Давид-Флоріан завоював "бронзову" нагороду в жимі лежачи. Спортсмен працював із вагою 150 кг. Додамо, до змагань атлета підготував тренер Олександр Мойсеєв.

Нагадаємо, раніше 14-річна Катерина Гордіян з Нової Долини, що в Одеській області, стала переможницею Кубку України з важкої атлетики серед жінок, який відбувся в Чернігові. У ваговій категорії "до 45 кг" Катерина підняла за сумою вправ 115 кілограмів (у ривку – 50 кілограмів, у поштовху – 65 кілограмів).