11-річний спортсмен з Одеси переміг у міжнародному онлайн-турнірі з карате

11-річний спортсмен з Одеси переміг у міжнародному онлайн-турнірі з карате Фото: пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Максим Вєчканов переміг у міжнародному онлайн-турнірі з карате "Е-challenge 2.0 by Luca Valdesi". Про це повідомили у пресслужбі відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Там зазначили, що хлопець став кращим у категорії "U-12" серед 44 спортсменів із 19 країн. Максим боровся за перемогу в розділі "ката", який передбачає бій з уявними суперниками.

У фіналі змагань 11-річний спортсмен випередив суперника з Чорногорії Луку Клачара. Одесит набрав 26,5 бали та встановив особистий рекорд, розповіли в пресслужбі.

Це вже третя перемога Максима Вєчканова на віртуальних міжнародних турнірах. Як розповіли у Національному олімпійському комітеті, в квітні Максим здобув "бронзу" на "Adidas Cup". Пізніше хлопець посів третє місце на турнірі "Punok Virtual Challenge".