На Миколаївщині відкриють новий туристичний веломаршрут

На Миколаївщині відкриють новий туристичний веломаршрут

На Миколаївщині відкриють новий туристичний веломаршрут
Суспільне

Регіональний ландшафтний парк "Приінгульський", що розташований у Новобузькому районі Миколаївської області, готує до відкриття новий туристичний маршрут для велосипедистів. Він вже пройшов першу апробацію і незабаром буде відкритий для велотуристів. Про це в ефірі програми "Радіодень" на Українському радіо: Миколаїв розповіла головна спеціалістка управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА Марина Романенко.

"Заповідні об'єкти – це вразливі території. Тут не можна влаштовувати масові заходи, тут інший вид відпочинку. І РЛП "Приінгульський" для того, щоб задовольнити пізнавальні потреби відвідувачів, і тих, хто хоче просто подивитися, або провести активне дозвілля, вибрав для себе варіант створення веломаршрутів", – розповіла Марина Романенко.

Територія парку має протяжність понад 25 км. Щоб побачити найбільш мальовничі об'єкти, треба проїжджати або автотранспортом, або йти пішки.

За словами Марини Романенко, веломаршрут – це оптимальний варіант, щоб фізично не було важко, можна побачити кращі місця.

Під час велоподорожі туристам пропонують відвідати садибу Тропіних у селі Щасливе, де створюється еколого-освітній центр "Приінгульський", перебратися на інший берег Інгулу підвісним мостом.

Далі прямувати правим берегом річки Інгул до балки Каламурза, а через балку Ставкову дістатися до Свято-Михайлівського храму. На зворотному шляху можна помилуватися краєвидами Приінгулля, побачити Софіївський гідровузол, проїхатися вздовж кар'єру.

Читайте також: "У Миколаєві, на території розграбованої античної пам’ятки, знайшли унікальну амфору"

Маршрут розрахований для відпочинку вихідного дня, є досить простим, загальна довжина його становить до 60 кілометрів.

За словами Марини Романенко, поки що ним можуть скористатися жителі місцевих громад та велосипедисти–початківці, а згодом можливе і проведення велозмагань. Планується, що цей маршрут надалі буде частиною більшого, під загальною назвою "Мандруємо долиною Інгулу".

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Миколаїв у Viber

На початок