Держкомтелерадіо анулювало понад дві тисячі дозволів на ввезення літератури з Росії

Держкомтелерадіо анулювало понад дві тисячі дозволів на ввезення літератури з Росії

Держкомтелерадіо анулювало понад дві тисячі дозволів на ввезення літератури з Росії
. pixabay

Державний комітет телебачення і радіомовлення анулювало 2226 дозволів на ввезення книг та іншої друкованої продукції з Росії. Дозволами на ці книжки раніше володіла компанія Yakaboo, проте вирішила відмовитись від них.

Про це повідомляється на сайті Держкомтелерадіо.

"Держкомтелерадіо на прохання ТОВ "ЯКАБУ ТРЕЙД" анулював частину раніше виданих йому дозволів на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Які книжки Держкомтелерадіо заборонив або не рекомендував до ввезення в Україну в 2020 році

Як зазначили у Держкомтелерадіо, компанія відмовилася від планів ввозити ці книжки, проаналізувавши книжкові продажі та запити ринку.

Що відомо

  • Видача дозволів на ввезення на територію України книжкової продукції з РФ відбувається відповідно до закону, який був ухвалений ВР наприкінці 2016 року. Цим законом передбачено, що дозволи на ввезення не надаються виключно книжкам антиукраїнського змісту, а також таким, що містять пропаганду на користь держави-агресора.
  • Державний комітет телебачення і радіомовлення за 2017-2019 роки та за четвертий квартал 2020 року дозволив ввезти в Україну 31 тисячу книг із Росії.
  • Держкомтелерадіо заборонив розповсюджувати та завозити в Україну три російські дитячі книжки через розповсюдження російського історичного наративу та пропаганду комуністичної символіки.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок