Аукціон Sotheby's дозволить оплатити картину Бенксі криптовалютою

Аукціон Sotheby's дозволить оплатити картину Бенксі криптовалютою

Аукціон Sotheby's дозволить оплатити картину Бенксі криптовалютою theartstory.org

Один з найстаріших аукціонний домів світу Sotheby's вперше дозволив оплатити один зі своїх лотів криптовалютою. Це картина Бенксі, яку сподіваються продати за 3-5 мільйонів доларів США.

Покупці зможуть оплатити картину Love is in the Air в криптовалюті Bitcoin або Ethereum. Це відбудеться у межах домовленості між Sotheby's та Coinbase Commerce. Проте ставки під час торгів все ще робитимуться в доларах. Про це йдеться на офіційній сторінці аукціонного дому.

Аукціон Sotheby's дозволив заплатити за картину Бенксі криптовалютою

Love is in the Air (Любов у повітрі) — найбільш впізнавана робота британського художника Бенксі. Цей образ є втіленням неповторного графічного стилю митця, його гумору та жорсткої політичної сатири.

Герой картини приймає архетипічну позу учасника громадянських заворушень, який готується кинути цеглу або бомбу у невидимого ворога, проте художник замінює снаряд букетом квітів, створюючи твір, який є закликом до зміни та захисту миру.

Невипадково саме цю роботу митець обрав для обкладинки своєї монографії 2005 року Wall and Piece, адже вона дозволила йому закріпити свою репутацію як одного з ключових голосів у сучасному мистецтві.

Читайте також

Гурт Nirvana звинуватили у крадіжці ілюстрації до "Божественної комедії" Аліг'єрі

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше