Звільнився начальник управління культури Рівного

Звільнився начальник управління культури Рівного

Звільнився начальник управління культури Рівного
Суспільне Рівне

Тарас Максименко, який впродовж останніх п'яти років очолював управління культури і туризму Рівного, звільнився з посади. Про таку перспективу було відомо і раніше, однак, посадовець цю тему не коментував та обіцяв про усе повідомити публічно. Це він і зробив у своєму Facebook 21 квітня.

Як зазначив Максименко, не працює на посаді він із середи, 21 квітня. Він нагадав, що був керівником управління п'ять років, до того стільки ж керував Міським палацом культури, а ще раніше очолював парк.

Крім сотень заходів, які організовували у місті, він також записав у свій актив розкопки замку Любомирських та розкопки у парку, на яких пізніше з'явились "Таємничі підземелля".

"Управління культури першим було зареєстроване на платформі грантодавців та грантоотримувачів PADOR та записало собі в позитивну історію реалізований перший твердий проект за 30-ти річну історію міста Рівного", – написав Максименко.

Він зазначив, що відвідувачів у підземелля почнуть пускати найближчим часом.

Також експосадовець зазначив, що на посаді в управлінні реалізували проєкт із описом понад 150-ти пам'яток або потенційних пам'яток історії, культури та архітектури в Рівному.

"Командою культури за останні роки зроблено чимало, але не все. Багато я особисто не зміг зробити. Десь не вистачило наполегливості, десь не знайшов підтримки у мешканців, а десь банально не вистачило коштів та сприяння", – написав Максименко.

Де працюватиме далі – експосадовець не зазначив, але написав, що залишається працювати у місті.

Про те, чи є кандидатура на цю посаду – Суспільне повідомить, як тільки дізнається таку інформацію.

Що відомо

  • Першими кадровими змінами нового мера у Рівному стали призначення нових заступників та секретаря Рівнеради.
  • Пізніше змінили керівництво у комунальних підприємствах ШЕУ та КАТП-1728. Призначивши нових керівників, попередніх очільників перевели на посади заступників.
  • Після цього призначили нових начальників двох управлінь: економіки та УКБ.
  • 19-го березня відсторонили начальника управління житлово-комунального господарства Володимира Пилипчука. Пізніше міська влада оголосила про створення нового департаменту, об'єднавши УЖКГ та управління транспорту.
  • 9 березня зі ЗМІ стало відомо про звільнення начальника управління транспорту Ярослава Сахнюка.
  • 10 березня колективу представили нового керівника управління освіти. Попередній очільник перейшов працювати на посаду заступника.
  • 16 квітня стало відомо про звільнення очільниці Тресту зеленого господарства. На її місце призначили нову людину.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

На початок