У Рівному представили нового начальника КАТП-1728

У Рівному представили нового начальника КАТП-1728

У Рівному представили нового начальника КАТП-1728
зліва Р.Кралюк, справа С.Марчук

У Рівному представили нового керівника комунального підприємства КАТП-1728, яке займається вивезенням сміття та прибиранням у Рівному. Від 2-го лютого установою керуватиме Сергій Марчук, він на посаді змінив Ростислава Кралюка.

Новий керівник зазначив, що на цій посаді зможе застосувати свій управлінський досвід. Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян пояснив, що у планах міської влади запустити сміттєсортувальний завод і збільшити фінансування підприємства.

Читайте також: У Рівному представили нового начальника ШЕУ. Як це було та як прощався попередник

Попередній очільник Ростислав Кралюк надалі працюватиме в КАТП-1728 на посаді заступника.

"Коли я прийшов, місто обслуговувало близько 30%, був тут приватний інвестор. Але з часом в силу різних причин з 2017 року ми вже обслуговуємо все місто. Міська влада зробила правильні висновки і за цей період в нас було інвестовано 50 мільйонів грошей. Це ми купили вісім одиниць техніки, трактори, облаштувати полігон", каже екскерівник КАТП-1728 Ростислав Кралюк.

Новий керівник Сергій Марчук – чоловік Катерини Марчук, депутатки Рівнеради від партії "Рівне разом", яка у міськраді очолила комісію з питань міського господарства.

"В комунальній сфері я не працював, я працював більше з нерухомістю, будівництвом і так далі. Але я маю досвід управлінський. В колективау є досвід роботи з комунальним підприємством, в мене є досвід роботи в управлінні. І я думаю, що ми в цьому симбіозі зможемо зробити гарний результат", - каже керівник КАТП-1728 Сергій Марчук.

Що стосується перших кроків, то поки такі новий керівник не озвучив і пояснив, що про це можна буде говорити конкретніше після ознайомлення зі станом справ на підприємстві.

Мер Олександр Третяк під час представлення сказав, що це не остання кадрова ротація, яка буде найближчим часом.

На початок