У Рівному – нові начальники двох управлінь. Хто вони

У Рівному – нові начальники двох управлінь. Хто вони

У Рівному – нові начальники двох управлінь. Хто вони
ліворуч Володимир Ляшук, праворуч Володимир Липко/Facebook Рівнеради

У Рівному призначили нових керівників двох міських управлінь. Це не перші кадрові призначення з приходом нової влади, але перші кадрові рішення, що стосуються саме управлінь. 22 лютого колективу призначили начальника управління економіки, а кількома днями раніше начальника УКБ, повідомляє у Facebook пресслужба міськради.

Відповідальний за економіку

Управління економіки міста Рівне очолив Володимир Липко. У пресслужбі міськради зазначають, що він отримав вищу освіту за спеціальністю "Облік та аудит" у НУВГП. Працював бухгалтером, генеральним директором ВАТ "Завод залізобетонних виробів". Останнє місце роботи директор "Реноме-Партнер".

Володимир Липко
Володимир Липко. Facebook Рівнеради

Володимир Липко має хобі, серед яких – виноградарство та садівництво. Має у колекції понад 30 сортів винограду та близько 20 фруктових дерев, — повідомляє пресслужба Рівнеради.

Багаторічний очільник управління Микола Кирея пішов на пенсію близько року тому. Обов'язки начальника відтоді виконував заступник — Ігор Павлюк.

Відповідальний за будівництво

18 лютого колективу представили нового начальника управління капітального будівництва. Його очолив Володимир Ляшук, який 34 роки працював у галузі будівництва, з них — п'ять керівником "Спеціалізоване управління 39", — повідомили у Рівнераді.

Володимир Ляшук
ліворуч мер Олександр Третяк, праворуч Володимир Ляшук. Facebook Рівне

"Формуючи команду, для мене вкрай важлива репутаційна складова – це і порядність, і фаховість. Керуючись такими критеріями, ми обрали Володимира Ляшука. У нас всіх єдина ціль — працювати на благо міста. Ми — сервісна служба громади, тому повинні надавати не просто якісні послуги, а — найкращі", — цитує пресслужба міського голову Рівного Олександра Третяка.

Попередньому очільнику управління Сергію Кушніру, який був на цій посаді із жовтня 2013-го, мер подякував за роботу.

Новий керівник управління заявив, що має досвід у цій галузі й готовий використати усі знання на новій посаді.

"В роботі завжди керуюся принципами прозорості, відкритості та командної роботи. Наш колектив — це механізм містобудування. Ми напрацюємо стратегію розвитку нашого управління, яка буде відповідати стратегії міста та змінювати його на краще", — розповів керівник управління капітального будівництва Рівненського міськвиконкому Володимир Ляшук.

Що відомо

  • У Рівному до 19-го березня відсторонили начальника управління житлово-комунального господарства Володимира Пилипчука. Сам посадовець цю інформацію також підтвердив Суспільному особисто. Виконувати обов’язки начальника буде заступник Володимир Лапюк.
  • 2-го лютого у Рівному змінили керівника Рівненського ШЕУ. Віктора Климука, який начальником був останні 20 років, замінив 34-річний Олександр Черуха.
  • У Рівному 2-го лютого представили нового керівника комунального підприємства КАТП-1728, яке займається вивезенням сміття та прибиранням у Рівному. Від 2-го лютого установою керуватиме Сергій Марчук, він на посаді змінив Ростислава Кралюка.
На початок