Меру Рівного затвердили п'ять заступників. Хто вони

Меру Рівного затвердили п'ять заступників. Хто вони

Меру Рівного затвердили п'ять заступників. Хто вони
fb Рівнеради

Рівненська міська рада затвердила заступників міського голови Рівного. Відтепер їх в Олександра Третяка буде п'ять. У попередника Володимира Хомка було четверо заступників, яких міськрада позбавила повноважень.

Депутати Рівнеради 24 грудня на сесії 34-ма голосами затвердили нових заступників міського голови. Відтак, міські обранці затвердити заступниками:

  • Володимира Дяка, який буде заступником з питань ЖКГ;
  • Олега Піщанського, який куруватиме напрямок будівництва та архітектури;
  • Марину Кузмічову, яка відповідатиме за освіту, культуру й спорт у місті;
  • Юрія Поліщука, який опікуватиметься сферою охорони здоров'я та соцзахисту;
  • Ігоря Кречкевича, який буде заступником з економічних питань.

Перед тим міськрада припинила повноваження заступника міського голови Сергія Васильчука. Він з 2003-го року був заступником з економічних питань, торгівлі, транспорту соцзахисту.

Перестала також бути заступницею міського голови Галина Кульчинська, яка з 2009-го курувала напрямок освіти культури, спорту та медицини.

Припинила міська рада і повноваження заступника Віталія Германа. Він був заступником мера Рівного з 2017-го року.

Четвертим заступником був Олексій Хмилецький, який після досягнення пенсійного віку пішов керувати об'єднанням парків, а на його місце нікого не призначали.

заступники міського голови
сайт Рівнеради

Що відомо про нових заступників мера Рівного

Володимир Дяк до 24 жовтня 2019 року працював у Генпрокуратурі – був заступником начальника Департаменту нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації Генпрокуратури.

Олег Піщанський у листопаді 2019-го був призначений головою Березнівської РДА, а 11 грудня 2020-го року був звільнений з цієї посади. До призначення був першим заступником голови Березнівської РДА. Перед тим кілька років керував районним відділом містобудування та архітектори.

Марина Кузмічова – голова правління БО "Серце дітям України". Пройшла п'ятою у міськраду від "Голосу". Нині її місце у Рівнераді займе Зураб Кантарія, який йшов у списку під номером 6 і спершу не потрапив у раду. Чоловік – підприємець, відомий як засновник "Велокави".

Юрій Поліщук – головлікар дитячої клініки "БейбіДок". Пройшов у Рівнераду від "Європейської солідарності", тепер його місце має зайняти колега по партії Людмила Радчук, вона директорка з економіки ПП "Домова служба".

Ігор Кречкевич – член "Європейської солідарності", гендиректор ПАТ "Рівне Авто", проживає у м. Костопіль. Балотувався у нинішню Рівнераду, йшов від ЄС під номером 12, але не пройшов.

На початок