Організація праці в умовах карантину. Що необхідно знати миколаївцям

Організація праці в умовах карантину. Що необхідно знати миколаївцям

Організація праці в умовах карантину. Що необхідно знати миколаївцям Ілюстративне фото, Freepik

У карантинних реаліях роботодавці та працівники вимушені змінювати формат ведення бізнесу, впроваджувати нові підходи до організації праці та виконання робіт. Цьому сприяли й зміни чинного законодавства, зокрема законодавства про працю. Про це в ефірі Українського радіо: Миколаїв розповіла заступниця начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці в Миколаївській області Олена Чернова.

"В умовах пандемії ми всі стикаємося з тим, що ми повинні працювати й в період тоді, коли хвороба не стихає. На законодавчому рівні надана правова основа згідно з якою працівники можуть працювати в умовах пандемії. У Кодексі законів України встановлені такі форми праці: надомна та дистанційна робота", – сказала Олена Чернова.

Надомна робота – форма організації праці, коли оплачувана робота виконується працівником за місцем його проживання або в інших заздалегідь обраних ним приміщеннях, які характеризуються наявністю закріпленої зони та технічних засобів для виробництва продукції, надання послуг, виконання функцій, передбачених установчими документами, але поза робочими приміщеннями власника підприємства або організації.

Під час надомної роботи на працівників поширюється загальний режим роботи установи. Виконання надомної роботи не передбачає змін в нормуванні, оплаті праці та не впливає на обсяг трудових прав працівників.

"Якщо ви бажаєте змінити умови праці при надомній роботі, то можете це зробити тільки після погодженням від керівника", – додає Олена Чернова.

Читайте також: "Реєстрація шлюбу. Що необхідно знати миколаївцям"

Дистанційна робота – форма організації трудових відносин між працівником та роботодавцем, коли робота виконується працівником поза приміщеннями роботодавця в будь-якому місці за власним вибором.

Він не прив’язний до якось окремого робочого місця, але несе відповідальність за забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці на ньому.

При дистанційній роботі працівник розподіляє робочий час на власний розсуд, на нього не поширюються правила внутрішнього трудового розпорядку.

"Працівнику, який працює на дистанційній роботі гарантується період вільного часу. Коли він має право не реагувати на робочі дзвінки: час для відпочинку і харчування", – говорить Олена Чернова.

Працівники можуть самостійно звернутися до роботодавця з проханням внести зміни до трудових договорів, а саме — про коригування умов праці. Для цього працівникам необхідно написати заяву з проханням перевести їх на дистанційну або надомну працю на період оголошеного урядом в країні карантину.

Роботодавець має право своїм наказом запровадити окремий вид роботи для своїх працівників без обов’язково укладення з ними трудового договору про таку роботу. Єдине, що працівник має бути ознайомлений зі запровадженням такого режиму з дня його прийняття.

Читайте нас у Telegram: новини Миколаївщини

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди