Пробне ЗНО. Через карантинні обмеження на Миколаївщині змінили дату проведення тестування

Пробне ЗНО. Через карантинні обмеження на Миколаївщині змінили дату проведення тестування

Пробне ЗНО. Через карантинні обмеження на Миколаївщині змінили дату проведення тестування pixabay

Пробне ЗНО у Миколаївській області відбудеться 24 квітня. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

На Миколаївщині ЗНО відтерміновується через карантинні обмеження в обласному центрі.

Обмеження руху громадського транспорту в Миколаєві унеможливлює доїзд зареєстрованих учасників, а також педагогічних працівників, залучених до проведення зовнішнього оцінювання, до пунктів тестування.

Незалежно від того, коли саме учасники та учасниці проходитимуть оцінювання, для них буде доступна можливість завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів із переліку та пройти тестування вдома, однак різнитимуться дати ознайомлення із тестовими зошитами, а також дати внесення відповідей до спеціального сервісу "Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання".

Учасники з Миколаївської області зможуть занести свої відповіді на тест, на який вони були зареєстровані, з 24 до 28 квітня (після проходження оцінювання). Щоб уможливити якнайповніше ознайомлення цих учасників із іншими тестами пробного ЗНО з 10 до 28 квітня в кабінетах цих учасників пробного ЗНО буде розміщено "бонусні тести" (тести пробного ЗНО, на які учасник не був зареєстрований), які можна буде пройти вдома і внести результати їхнього виконання у спеціальний сервіс з 10 до 28 квітня.

Наприклад, якщо учасник з Миколаєва зареєструвався для проходження тесту з математики, він пройде пробне ЗНО з цього навчального предмета 24 квітня й занесе свої відповіді на завдання цього тесту в період з 24 до 28 квітня, але він зможе уже 10 квітня ознайомитися із завданнями тестів з української мови, хімії, біології тощо і з 10 до 28 квітня внести свої відповіді з цих навчальних предметів до сервісу визначення результатів.

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1‒12 балів, 100‒200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

Відеокоментарі до завдань тестів будуть доступні уже 11 квітня, однак в УЦОЯО звертаються до учасників, які проходитимуть оцінювання пізніше, до 24 квітня утриматися від ознайомлення із матеріалами тестів, на які вони були зареєстровані. Це важливо, щоб отримати максимальний ефект від проходження тестування в аудиторії і якнайкраще зрозуміти, на що очікувати під час основної сесії ЗНО.

Читайте також: "Миколаївські учні навчаються дистанційно"

Через погане самопочуття учасник чи учасниця пробного ЗНО може залишитися вдома і завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

Також через припинення руху громадського транспорту проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання на 24 квітня перенесли у Києві та Чернігівській області.

В інших регіонах України пробне ЗНО відбудеться, як і заплановано, 10 квітня.

Читайте нас у Telegram: новини Миколаївщини

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди