Одеські спортсмени посіли призові місця на турі чемпіонату України зі стендової стрільби

Одеські спортсмени посіли призові місця на турі чемпіонату України зі стендової стрільби НОК, На фото: переможці Олексій та Вікторія Науменко

Одеські спортсмени вибороли призові місця в стартовий день першого туру чемпіонату України зі стендової стрільби. Про таке повідомили у пресслужбі НОК Одеської області.

Переможцем змагань став дует Олексія та Вікторії Науменко, які зробили 75 пострілів й набрали у сумі 127 очок.

Друге місце вибороли Іван Лоік і Вероніка Мільчева (120 очок). Третє місце посіли Юрій Шептицький та володарка олімпійської ліцензії Ірина Маловічко (119).

Як зазначили в НОК, у другий день спортсмени розпочнуть змагання в особистому турнірі (75 пострілів – 3 серії по 25 пострілів), а в третій – завершать кваліфікацію, зробивши ще 50 пострілів. За підсумками кваліфікації визначаться 6 фіналістів, які змагатимуться за призові місця.