Одеська спортсменка завоювала "срібло" на етапі Кубку світу з кульової стрільби

Одеська спортсменка завоювала "срібло" на етапі Кубку світу з кульової стрільби НОК в Одеській області

Одеська спортсменка Анна Ільіна стала срібною призеркою етапу Кубку світу з кульової стрільби, який відбувся у Нью-Делі. Про таке повідомили у пресслужбі НОК Одеської області.

Там розповіли, що 24-річна Анна Ільіна виборола перемогу в змішаній категорії у парі з Сергієм Кулішем із Черкас. У фіналі вони поступилися збірній Індії з рахунком 29:31.

Одеська спортсменка завоювала "срібло" на етапі Кубку світу з кульової стрільбиНОК в Одеській області

Анна Ільіна та Сергій Куліш після завоювання срібної медалі на Кубку світу

Український дует переміг в першій кваліфікації набравши 873 очки (90 пострілів), а в другій – став другим (60 пострілів – 583 очки). Утім спортмени все ж завоювали право поборотися за золоті медалі в головному фіналі.