Одеські спортсмени завоювали дві медалі на всеукраїнських змаганнях зі стрільби

Одеські спортсмени завоювали дві медалі на всеукраїнських змаганнях зі стрільби Пресслужба НОК

Одеські спортсмени завоювали золоту та бронзову медалі на командному чемпіонаті України серед юніорів з кульової стрільби, який відбувся у Львові. Про таке повідомили в пресслужбі Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Золоту медаль вибороли 16-річний Іван Ткаленко та 14-річна Валерія Островська, які у фіналі перемогли вінничан Дарію Римську і Олександра Сивака з рахунком 16-2.

Одеські спортсмени завоювали дві медалі на всеукраїнських змаганнях зі стрільбиПресслужба НОК

Іван Ткаленко та Валерія Островська

У кваліфікації (60 пострілів) одеські спортсмени були першими (619,6), у півфіналі (40 пострілів) – другими (407,3), що дало їм право виступити у фіналі.

Бронзову нагороду в командному турнірі завоювали Валерія Островська, Крістіна Остапенко та Олександра Супильник. У поєдинку за третє місце їм вдалося обіграти збірну Херсонської області з рахунком 16-6.