ХК "Краматорськ" провів найдовшу зустріч в історії УХЛ

ХК "Краматорськ" провів найдовшу зустріч в історії УХЛ ХК "Дніпро"

ХК "Краматорськ" і ХК "Дніпро" на зустрічі у Херсоні побили рекорд УХЛ - команди провели на льоду понад 112 хвилин чистого ігрового часу, допоки не з'ясували переможця.

Про це повідомляє ХК "Дніпро".

"Друга зустріч чвертьфінальної серії плей-офф "Дніпром" та "Краматорськом" відбулася 25 березня. У першому періоді команди створювали багато моменті і пробиваючи з дальніх дистанцій і намагаючись узяти ворота суперника кількістю. Проте до кінця періоду рахунок не відкрився 0:0"

У повідомленні додається, що 2-й період проходив так само і лише не 29-й хвилині "Дніпро" зміг відкрити рахунок. Проте вже через 4 хвилини "Краматорськ" забив у відповідь і зрівняв рахунок - 1:1.

Третій період пройшов у постійному обміні атаками, але рахунок залишився 1:1. Згідно з регламентом, додатковий 20-хвилинний період призначається якщо в матчі другого етапу час завершився внічию. У цій гри овертайм призначався тричі та в сумі команди грали 112 хвилин.

Також додається, що вже у 3-му додатковому періоді, коли з кожного боку було лише по 4 гравці, на 112 хвилині гравець Дніпра забив с синьої лінії. "Краматорськ" програв у рівній боротьбі з рахунком 2:1.

• Попередній рекорд належить командам "Дніпру" та "Донбасу" - в осінньому півфіналі гра продовжувалась 93 хвилин на льоду в поєдинку проти.
  • У Донецькій області провели відкрите голосування, на якому обрали кращих спортсменів лютого за трьома категоріями.
  • На Донеччині під час хокейного матчу між "Донбасом" та "Краматорськом" у першому періоді побилися хокеїсти Станіслав Тунхузін та Айнарс Подзіньш.

Читайте нас у Telegram: усі новини Донбасу