На Донеччині хокеїсти побилися під час матчу

На Донеччині хокеїсти побилися під час матчу ХК "Донбас"

На Донеччині під час хокейного матчу між "Донбасом" та "Краматорськом" у першому періоді побилися хокеїсти Станіслав Тунхузін та Айнарс Подзіньш.

Про це повідомляє ХК "Донбас".

"На 12-й хвилині зустрічі "Донбас" вже забив 3 шайби після чого "Краматорськ" взяв перерву, після якої пожвавив гру і почав створювати небезпечні моменти. За підсумками одного з моментів арбітр передивився записи повтору, але голу не побачив. На кінець першого періоді рахунок залишився 0:3" - сказано у повідомленні.

У повідомленні додають, що в другому періоді "Краматорськ" змінив хід гри і забив дві шайби поспіль, при цьому не пропустивши жодної. Рахунок на кінець другого періоду - 2:3.

Також додається, що в останньому періоді "Краматорськ" дуже старався відігратися і мав на це шанси, але "Донбас" забив першу шайбу, а на останніх секундах другу. Рахунок 3:5 на користь "Донбасу".

• Хокейний клуб "Донбас" набрав 66 очок у 5-му сезоні чемпіонату України з хокею та відірвавшись від усіх конкурентів достроково став переможцем чемпіонату.
  • У Краматорську, на новій хокейній арені, провели перший матч між командами ХК "Краматорськ" та ХК "Білий барс". Будівництво арени розпочалося ще у 2016 році, але об’єкт перетворився на довгобуд. У 2020 році нам вдалося значно активізувати роботи і вже восени арена була готова приймати відвідувачів