Sinovac Biotech не надали документи для постачання вакцин проти COVID-19 – "Медзакупівлі"

Sinovac Biotech не надали документи для постачання вакцин проти COVID-19 – "Медзакупівлі"

Sinovac Biotech не надали документи для постачання вакцин проти COVID-19 – "Медзакупівлі"
ASSOCIATED PRESS

Державне підприємство "Медичні закупівлі" не отримало документів від китайської фармкомпанії Sinovac Biotech для прийняття вакцин проти COVID-19.

Як повідомили в ДП "Медичні закупівлі", окрім цього фармкомпанія має надати документи про ефективність вакцини, вона має бути не менше 70%.

"Для прийняття товару ми очікуємо від постачальника надання повного пакета документів, які визначені договором. Також ми очікуємо надання даних щодо ефективності вакцини. Зазначені документи наразі не були надані", – повідомили в підприємстві.

За інформацією підприємства, за договором компанія має здійснити постачання першої партії у 700 тис. доз не пізніше ніж через 30 днів після реєстрації вакцини в одній з зазначених у переліку країн.

"5 лютого вакцина виробника була зареєстрована в Китаї. Відповідно до умов договору про закупівлю перша партія має бути передана та прийнята нами, як замовником, не пізніше 7 березня 2021 року", – йдеться у повідомленні.

Окрім цього, не менше ніж за 3 робочі дні до дати постачання постачальник також зобов’язаний надати ДП "Медзакупівлі" свідоцтво про реєстрацію продукції в Україні.

"Нам відомо про розгляд звернення заявника щодо реєстрації вакцини виробництва компанії Sinovac Biotech Ltd. уповноваженими органами. Оскільки наразі відсутня інформація про реєстрацію, ми розуміємо, що процес розгляду документів та ухвалення рішення МОЗ триває", – повідомили у підприємстві.

Раніше компанія "Лекхім" повідомила Суспільному, що вакцина проти COVID-19 CoronaVac успішно завершила третю фазу випробувань у Туреччині та буде поставлена в Україну до 15 березня.

Що відомо

  • Україна підписала контракт на постачання 1,8 мільйона доз вакцини проти коронавірусу виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.
  • CoronaVac – вакцина, яку створює спільно одна з найбільших фармацевтичних компаній Китаю Sinovac, біомедицинський дослідницький інститут Бутантан у Бразилії та індонезійська компанія Biofarma.
  • 11 січня група компаній "Лекхім" заявила про укладення угоди на постачання 5 мільйонів доз китайської вакцини CoronaVac після 10 місяців переговорів.
  • Група компаній "Лекхім" отримала державне замовлення на закупівлю китайської вакцини CoronaVac без проведення тендерних торгів.
  • Національне антикорупційне бюро розпочало досудове розслідування щодо можливих зловживань при закупівлі китайської вакцини компанії Sinovac Biotech по 17,85 долара за дозу за допомогою приватної фірми-посередника.
  • 10 лютого китайська біофармацевтична компанія Sinovac Biotech подала заявку на реєстрацію в Україні вакцини проти COVID-19 для екстреного медичного застосування.
На початок