"Як сказала моя жінка - це не останній ЧС, який ти профукав". Підручний - про виступ у Поклюці

"Як сказала моя жінка - це не останній ЧС, який ти профукав". Підручний - про виступ у Поклюці

Ексклюзивно
"Як сказала моя жінка - це не останній ЧС, який ти профукав". Підручний - про виступ у Поклюці AP

Ексклюзивний коментар Дмитра Підручного для Суспільне Спорт.

Дмитро Підручний продемонстрував на чемпіонаті світу невисокі особисті результати. Найкращим результатом українця став фініш у спринті - 23-е місце, проте у наступній гонці переслідування Підручний показав 28-й результат, а в індивідуальній гонці фінішував за межами топ-40.

В одному із інтерв'ю головний тренер збірної України Юрай Санітра зазначав, що у Підручного серйозні проблеми зі стрільбою, і саме через це він обрав на одиночний мікст Артема Приму.

Підручний погоджується із тим, що чемпіонат світу у Поклюці для нього складається не найкращим чином. За його словами, враховуючи результати, йому б не завадив психолог, який би допоміг відновитися психологічно.

"Шкода, що у нас немає психолога. Багато в чому цю роль беруть на себе рідні, сім'я. Звичайно, що і лікар, і масажист, і тренери вислуховують наші емоції, радять і допомагають у цьому плані".

Проте український біатлоніст відзначив, що не сильно переживає з приводу невдач. На його думку, він ще матиме можливість показати високі результати у наступних стартах.

"Я такий, що якщо не вийшло - то не вийшло. Як казала моя дружина: "Це не останній чемпіонат світу, який ти профукав". Вона не зі зла говорила, а мала мене налаштувати, що це не останні гонки і не останній чемпіонат. Деколи виходить, деколи - ні. Ми не роботи, щоб нас можна було запрограмувати. Є емоції, спади, у фізичній та стрілковій формі. Не вийшло - звісно, що шкода, і наче фізичний стан на високому рівні, але стрілковий провалюється. Але працюємо далі, нічого ще не скінчено".

Дмитро Підручний: що відомо

  • У сезоні-2020/21 Підручний двічі фінішував у топ-10 - шосте місце у спринті в Гогфільцені та сьоме у Обергофі.
  • У 2019 році Підручний здобув два найкращі результаті у кар'єрі, обидва - на чемпіонаті світу в Естерсунді. У спринті українець фінішував 4-м, а у гонці переслідування здобув перемогу.

Що далі

  • Чоловіча естафета відбудеться у суботу, 20 лютого.
  • 21 лютого у Поклюці відбудуться заключні гонки чемпіонату світу - чоловічий та жіночий мас-старти. У чоловічій гонці із масовим стартом Україну представлятиме лише Артем Прима (Богдан Цимбал - перший запасний).
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт