Новий власник будинку вбивці з фільму "Мовчання ягнят" перетворив його на готель

Новий власник будинку вбивці з фільму "Мовчання ягнят" перетворив його на готель

Новий власник будинку вбивці з фільму "Мовчання ягнят" перетворив його на готель

У 2020 році будинок вбивці Баффало Білла з трилера Джонатана Деммі "Мовчання ягнят" був проданий на аукціоні за $300 тис. Придбав його великий фанат кінофраншизи та художній керівник нью-йоркського театру Кріс Роуен.

Він вирішив, що будівля не дуже підходить для звичайного житла, і перетворив її в готель для фанатів стрічки про Ганнібала Лектера, "просякнутого духом кінематографа, як жоден інший".

Триповерховий будинок в стилі XVIII століття, розташований в містечку Перріополіс, всього в годині їзди від Піттсбурга, зовнішнім виглядом майже не відрізняється від того, що було показано в фільмі. Власник говорить, що тепер готель відкритий для проживання, проведення весіль, зйомок та екскурсій з гідом.

"Я з гордістю можу сказати, що будинок Баффало Білла відкритий для жертв, я маю на увазі публіки", – жартує Роуен. Також, за його словами, тут розташується інтерактивний музей. У ньому фанати фільму зможуть ходити залами і згадувати, де Баффало Білл катував своїх жертв.

Роуен планує перетворити будинок на головну місцеву пам'ятку. У нього ще багато ідей: відтворити "майстерню" Баффало Білла, побудувати поруч з будинком басейн, оновити кухню і додати ще кілька ванних кімнат (зараз в будинку тільки одна ванна).

Відома локація "Мовчання ягнят" – колодязь у підвалі, де маніяк замикав своїх жертв – знімали на знімальному майданчику, а не в самій будівлі. Але Роуен планує викопати таку яму, щоб гості могли повністю зануритися в атмосферу улюбленого фільму.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше