Директори ста французьких музеїв закликали владу відкрити заклади культури

Директори ста французьких музеїв закликали владу відкрити заклади культури

Директори ста французьких музеїв закликали владу відкрити заклади культури

Директори ста французьких музеїв звернулися з відкритим листом до міністра культури Франції Розлін Башло із закликом відкрити заклади культури, закриті з кінця жовтня. Про це повідомляє The Art Newspaper.

У листі стверджується, що після прийняття нових протоколів безпеки відвідування музеїв несе низький ризик зараження, а відкриття музеїв дозволить впоратися з іншими ризиками для здоров'я населення – "важкими психічними та соціальними наслідками".

Серед підписантів – президент Токійського палацу Емма Лавінья, засновник "Фонду Луми" Майя Хоффман, директор Національної галереї "Же-де-Пом" Квентін Бажак, керівний директор вищої школи мистецтв "Montpellier Contemporain" Ніколя Буррьо, директор Центру Помпіду-Метц Кьяра Парізі, директор "Фонду Вінсента Ван Гога" Арля Бічі Куріже і президент "Музею історії цивілізацій Середземномор'я" у Марселі Жан-Франсуа Шунье.

"Мистецтво, як і здоров'я, допомагає зцілити людську душу", – роблять висновок автори листа. Таку реакцію викликала заява президента Макрона про те, що музеї Франції у найближчий час залишаться закритими. Дата відкриття французьких музеїв відкладена вже втретє, тепер на невизначений термін.

Петиція на Change.org, запущена паризьким Палацом Токіо, зібрала понад 3400 підписів за три дні.

Читайте також

За якими сучасними українськими художниками та художницями варто почати стежити

Послаблення карантину: Італія та Ватикан відкрили музеї для відвідувачів

Соціальні мережі стали третім за успішністю способом продажу творів мистецтва – дослідження

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше