У США випадково оголосили в розшук сина ляльки Чакі

У США випадково оголосили в розшук сина ляльки Чакі

У США випадково оголосили в розшук сина ляльки Чакі Скріншот

Департамент громадської безпеки в Техасі, США, випадково тричі надіслав у систему сповіщення про зниклих дітей повідомлення про викрадення ляльки Глена із серії фільмів жахів "Дитячі ігри". Підозрюваним значився його батько Чакі — головний герой франшизи, лялька, в яку вселилася душа серійного вбивці.

Як пише The Guardian, повідомлення було надіслане через державну систему Amber Alert, яка надсилає сповіщення на мобільні телефони людей для того, щоб допомогти знайти зниклу дитину.

Чакі описали як 28-річного чоловіка з рудим або каштановим волоссям, блакитними очима, зростом 3 фути 1 дюйм (приблизно 95 сантиметрів) і вагою 16 фунтів (2,7 кілограма). В оголошенні також зазначили, що він був одягнений у синій джинсовий комбінезон і різнобарвну смугасту сорочку з довгими рукавами та мав при собі кухонний ніж.

У США випадково оголосили в розшук сина ляльки ЧакіLocal amber alert

Після численних звернень від ЗМІ із питанням про те, чому було відправлене попередження про полювання на анімаційного лиходія, у департаменті відреагували та пояснили, що це була помилка. Урядовці вибачилися перед тими, кого вони ввели в оману і зазначили, що повідомлення були тестовими, утім, хтось випадково опублікував їх по-справжньому.

"Це попередження є результатом несправності системи. Ми перепрошуємо за плутанину, яку це могло викликати, і докладаємо всіх зусиль, щоб цього більше не повторилося",  – зазначили у департаменті.

Перший фільм серії "Дитячі ігри" про ляльку-вбивцю Чакі вийшов у 1988 році, всього до оригінальної серії увійшли сім картин, а у 2019 році відбулася прем'єра ремейка. Син Чакі Глен вперше з'явився у фільмі "Нащадок Чакі" у 2004 році.

Читайте також

Disney обмежив доступ до мультфільмів "Пітер Пен" і "Дамбо" через образливі стереотипи

Український фільм "Атлантида" став номінантом міжнародної премії

У США приховали фільми про біржову торгівлю після скандалу з інвестфондами. Що відбувається

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше