У Грузії ресторатори оголосили бойкот через недостатню державну підтримку на карантині

У Грузії ресторатори оголосили бойкот через недостатню державну підтримку на карантині

У Грузії ресторатори оголосили бойкот через недостатню державну підтримку на карантині
. АР

У Грузії 90 рестораторів оголосили бойкот через недостатню підтримку з боку держави під час локдауну. Вони домовилися на добу 30 січня припинити доставку.

"Оскільки уряд країни неправильно оцінює проблеми, що існують, і нагадує, що ми можемо працювати на доставку – на знак протесту ми припиняємо послуги з доставки на один день", – йдеться у заяві Асоціації рестораторів.

Окрім того, вони планують влаштувати протест перед будівлею уряду, передає "Грузия Онлайн".

Водночас, за словами міністерки економіки Грузії Натії Турнаво, "уряд розуміє скрутне становище ресторанів, але за один день повернутися до звичного життя неможливо".

При цьому уряд не називає точної дати, коли ресторани зможуть відновити роботу на всій території країни. Поки що у нормальному режимі можуть працювати тільки заклади в Аджарії.

"Ми повинні ще потерпіти. Я розумію їхні проблеми, розумію, що їхній протест не є політизованим актом і викликаний внутрішніми проблемами – я на це сподіваюся, і ми максимально постараємося, коли епідеміологічна ситуація дасть таку можливість, відкрити ресторани", – заявила Турнаво.

Що відомо

  • З 1 лютого Грузія вирішила відновити авіасполучення. Мандрівники, які прибувають до Грузії, зобов'язані надати результати ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до в'їзду в країну.
  • У грузинській столиці Тбілісі 24 січня відбулася акція протесту проти обмежувальних заходів, що були запроваджені через пандемію коронавірусу. Демонстранти дали владі 48 годин для скасування карантину.
  • У Чехії сотні барів і ресторанів відновили роботу на знак протесту проти карантинних обмежень.
  • Франція вимагатиме негативний тест на COVID-19 від громадян, які прибувають з країн ЄС.
  • Британія введе 10-денний карантин для іноземців, які приїжджають в королівство з країн з високим рівнем поширення коронавірусу.
На початок