Британія введе 10-денний карантин для іноземців

Британія введе 10-денний карантин для іноземців

Британія введе 10-денний карантин для іноземців
. Associated Press

Прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон заявив, що іноземців, які приїжджають в королівство з країн з високим рівнем поширення коронавірусу, планують відправляти на 10-денний карантин.

Як пише Daily Mail, уряд країни вже розробив відповідний план, згідно з яким іноземців розміщуватимуть у спеціальних готелях, де вони перебуватимуть на самоізоляції протягом 10 днів. Серед країн з високим ризиком британська влада називає Бразилію та Південну Африку.

Джонсон оголосив, що будь-хто, хто прибуває до країни з 4-ї ранку 23 січня повинен мати негативний тест на коронавірус та перебувати на самоізоляції протягом десяти днів.

За даними газети, влада також планує посилити контроль за туристами, яким наказано самоізолюватись. Зазначається, що зараз виїзні перевірки проводяться тільки в разі, якщо людина на карантині три рази не відповіла на дзвінок інспекторів, або ж її відповідь викликала підозри.

Згідно з даними Університету Джонса Хопкінса, з початку пандемії в Британії підтверджено 3,6 мільйона випадків зараження COVID-19, померли 97,5 тисяч осіб. Країна посідає п'яте місце у світі за кількістю хворих.

Що відомо

  • У Великій Британії виявили новий штам коронавірусу, який, за словами прем'єра країни Бориса Джонсона, може бути на 70% заразнішим, ніж вже відомий. Внаслідок цього Європейський Союз проведе термінову кризову зустріч в Брюсселі, щоб обговорити обмеження на транспортне сполучення з Британією.
  • У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що цей штам коронавірусу виявили вже у 25 країнах Європейського регіону.
  • У Бразилії зафіксували випадки повторного зараження новими штамами COVID-19.
На початок