Найбільший автовиробник США хоче відмовитися від бензину до 2035 року

Найбільший автовиробник США хоче відмовитися від бензину до 2035 року

Найбільший автовиробник США хоче відмовитися від бензину до 2035 року
. General Motors

Найбільший автомобільний концерн США General Motors планує до 2035 року відмовитися від бензинових двигунів на легкових автомобілях та перейти на виробництво електрокарів.

Про це йдеться в заяві пресслужби компанії General Motors.

Відмова від виробництва бензинових легкових автомобілів є частиною більш широкої стратегії компанії зі зменшення викидів вуглецю внаслідок своєї діяльності до нуля до 2040 року. Зокрема, ця стратегія передбачає перехід всіх виробничих потужностей та об'єктів компанії на відновлювальну енергію до 2035 року – на 5 років раніше, ніж планувалося.

"General Motors приєднується до урядів та компаній по всій планеті, працюючи над створенням більш безпечного, зеленого та кращого світу. Ми закликаємо інших наслідувати цей приклад і зробити значний вплив на нашу галузь та на економіку в цілому", – заявила гендиректор General Motors Марі Барра.

Компанія планує витратити 27 мільярдів доларів протягом наступних п'яти років на випуск 30 моделей електромобілів, включаючи новий електричний позашляховик Hummer, який буде доступним для замовлень вже цього року.

Втім, відмова від бензинових двигунів стосуватиметься лише легкових автомобілів. Важкі транспортні засоби через відсутність необхідних технологій і надалі будуть обладнуватися двигунами внутрішнього згорання.

Що відомо

  • Президент США Джозеф Байден підписав низку указів, які передбачають заходи з боротьби з кліматичною кризою.
  • Експерти ООН переконані, що країни світу занадто повільно адаптуються до змін клімату та виділяють замало грошей на підготовку до руйнівних наслідків глобального потепління.
  • Міжнародна група дослідників встановила, що швидкість танення льодового покрову Землі за останні 23 роки зросла на 65%.
  • Вчені університету Рутгерса дійшли висновку, що температура планети піднялася до найвищої позначки за останні 12 тисяч років.
На початок