Франція вимагатиме негативний тест на COVID-19 від прибулих з ЄС

Франція вимагатиме негативний тест на COVID-19 від прибулих з ЄС

Франція вимагатиме негативний тест на COVID-19 від прибулих з ЄС
. Unsplash

Жителям Євросоюзу доведеться попередньо надавати негативний тест на наявність коронавірусу, щоб потрапити до Франції. Ця вимога набуває чинності 24 січня.

Як повідомляє The Local, тест потрібно здати не раніше, ніж за 72 години до поїздки. Вимога застосовуватиметься до тих, хто прибуває авіаційним, автомобільним, морським або залізничним транспортом.

При цьому ті, хто прибувають до Франції з неєвропейських країн, повинні не тільки здати тест на COVID-19, але й залишатися протягом семи днів на карантині на території країни. Водночас негативний тест на коронавірус не вимагатимуть від водіїв вантажівок і людей, які працюють у прикордонних районах.

Читайте також: Чи планує Україна запроваджувати свідоцтво про вакцинацію. Пояснює МОЗ

За останніми даними, Франція посідає шосте місце в світі за кількістю заражень на коронавірус. Від наслідків зараження вірусом померли майже 72 тисяч осіб.

Очікується, що наступного тижня Єврокомісія запропонує нові заходи безпеки для людей, які подорожують з третіх країн, в тому числі України, які включатимуть вимогу пройти тестування на коронавірус перед поїздкою.

Що відомо

  • Уряд Франції з 16 січня запровадив комендантську годину на всій материковій частині країни. Обмеження триватимуть щонайменше 15 днів.
  • Французький уряд збільшує число центрів вакцинації проти COVID-19 та розширює перелік осіб, яким буде доступна вакцина.
  • Президент Франції Емманюель Макрон анонсував програму підтримки студентства на час локдауну, яка включає дешеві обіди та ваучери на консультацію з психологами.

На початок