У Грузії влаштували протест проти карантину. Демонстранти висунули владі ультиматум

У Грузії влаштували протест проти карантину. Демонстранти висунули владі ультиматум

У Грузії влаштували протест проти карантину. Демонстранти висунули владі ультиматум
. AP

У грузинській столиці Тбілісі 24 січня відбулася акція протесту проти обмежувальних заходів, що були запроваджені через пандемію коронавірусу. Демонстранти дали владі 48 годин для скасування карантину.

Як повідомляє Грузія Online, представники бізнесу, громадські активісти та члени політичних партій зібралися перед будинком уряду, де озвучили свої вимоги. Також кілька десятків активістів зібралися біля будівлі мерії міста. Обв'язавшись металевим ланцюгом, вони перекрили в'їзд на паркінг мерії. Поліціянтам довелося відтіснили мітингарів на тротуар, щоб звільнити проїзд. Однак обійшлося без інцидентів.

"Є багато країн, які не закривали школи, дитячі садочки, громадський транспорт на тлі пандемії. Вони продовжують нормально жити. Прирікати людей на голод - це божевілля. Це має вже закінчитися", — заявив під час акції опозиційний політик Зураб Джапарідзе.

Учасники протестної акції дали уряду 48 годин на зняття обмежень, які в тому числі стосуються роботи гірськолижних курортів Грузії. В іншому випадку, як одну з версій, вони розглядають пікетування урядових відомств.

"Ми вимагаємо відкриття гірськолижних курортів, зняття тих утопічних обмежень, які всім шкодять. Зараз ми працюємо над тим питанням, якими будуть наші наступні кроки, в тому випадку, якщо влада не прислухається до нас. Як одна з версій розглядається пікетування і через 48 годин все буде анонсовано", — попередив один з організаторів акції Гега Салуквадзе.

За даними порталу, за час пандемії в Грузії виявили понад 250 тисяч випадків COVID-19, жертвами коронавірусу стали 3 055 осіб.

Що відомо

  • У Чехії сотні барів і ресторанів відновили роботу на знак протесту проти карантинних обмежень.
  • Франція вимагатиме негативний тест на COVID-19 від громадян, які прибувають з країн ЄС.
  • Британія введе 10-денний карантин для іноземців, які приїжджають в королівство з країн з високим рівнем поширення коронавірусу.
На початок