Зеленський продовжив безвіз для громадян Британії до лютого 2022 року

Зеленський продовжив безвіз для громадян Британії до лютого 2022 року

Зеленський продовжив безвіз для громадян Британії до лютого 2022 року
Фото: Paul Fiedler

Президент Володимир Зеленський продовжив безвізовий режим в'їзду в Україну для громадян Великої Британії до лютого 2022 року.

"Зеленський підписав указ № 28/2021, яким продовжено безвізовий режим в'їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Сполученого Королівства Великої Британії й Північної Ірландії до 30 січня 2022 року", — йдеться в повідомленні пресслужби президента.

Згідно з указом, скористатися безвізовим режимом зможуть іноземні громадяни, якщо строк їхнього перебування в Україні не перевищує 90 днів протягом 180 днів.

Безвізовий режим для громадян Британії було запроваджено з 31 січня 2020 року до 30 січня 2021 року "з метою розвитку та практичної реалізації принципів партнерства між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії й Північної Ірландії".

Що відомо

  • Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна розглядає можливість скасувати візи для громадян Великої Британії у 2021 році.
  • Прикордонники Великої Британії будуть допитувати громадян країни, які повертаються додому чи їдуть, про причини їх від'їзду за кордон.
  • У Великій Британії виявили новий штам збудника COVID-19, який, за словами Джонсона, може бути на 70% заразнішим, ніж вже відомий. Через це уряд країни вирішила з 20 грудня посилити карантинні обмеження у Лондоні та на південному сході Англії.
  • Згодом понад 20 країн призупинили авіасполучення з Британією.
  • З 18 січня Велика Британія мала закрити туристичні коридори та посилити прикордонний контроль через поширення нових штамів коронавірусу. У Великій Британії вже вакциновано понад 3 мільйони осіб.
На початок