У Великій Британії вже вакцинували понад 3 мільйони осіб

У Великій Британії вже вакцинували понад 3 мільйони осіб

У Великій Британії вже вакцинували понад 3 мільйони осіб
. AP

У Великій Британії, в якій не спадає рівень захворюваності та смертності від COVID-19, вже вакциновано понад 3 мільйони осіб.

Про це повідомив прем'єр-міністр Борис Джонсон у Twitter.

"Чудові новини, ми ввели понад 3 мільйони доз вакцин по всій Великій Британії", - написав він. - Це приносить справжню надію, але критично важливо, щоб наразі ми залишались вдома і зберігали життя".

За минулу добу у Великій Британії виявлено 47525 нових випадків захворювання на COVID-19, кількість смертей на добу досягла 1564. Загалом у країні захворіло понад 3 млн осіб і померло понад 80 тисяч.

За даними британської влади такий рівень захворюваності та смертності може протриматися до середини лютого, перш ніж люди, які перебувають у зоні найбільшого ризику, будуть вакциновані в достатній кількості.

Що відомо

  • У Великій Британії виявили новий штам збудника COVID-19, який, за словами Джонсона, може бути на 70% заразнішим, ніж вже відомий. Через це уряд країни вирішила з 20 грудня посилити карантинні обмеження у Лондоні та на південному сході Англії.
  • Згодом понад 20 країн призупинили авіасполучення з Британією.
  • Додаткові перевірки документів та коронавірусне тестування в аеропорту Брюсселя спричинили величезні черги й викликали паніку серед пасажирів.
На початок