Великобританія закриє туристичні коридори через нові штами коронавірусу

Великобританія закриє туристичні коридори через нові штами коронавірусу

Великобританія закриє туристичні коридори через нові штами коронавірусу
. АР

З понеділка, 18 січня, Велика Британія має закрити туристичні коридори та посилити прикордонний контроль через поширення нових штамів коронавірусу, зокрема й з Бразилії, передає BBC.

Прем'єр-міністр Борис Джонсон повідомив, що закриття коридорів для авіаперельотів з 4:00 18 січня буде застосовуватися по всій Великобританії.

Ті, хто прибуватимуть до Великобританії з-за кордону, повинні будуть піти на десятиденну ізоляцію. Її можна буде скоротити пройшовши додатковий тест на п'ятий день. Перш ніж вирушити у подорож, людина має пред'явити доказ негативного тесту на COVID-19.

Нові обмеження пов'язані з тим, що в 15 січня набула чинності заборона на в'їзд до Британії людей з Південної Америки та Португалії через побоювання з приводу нового штаму коронавірусу, виявленого в Бразилії. Діятимуть нові правила щонайменше до 15 лютого.

За словами Джонсона, робиться це для того, щоб захистись від ризику ще невстановлених нових штамів коронавірусу.

Наразі у Великій Британії вакцинувалися понад 3,2 мільйона людей.

Коридори для подорожей були введені влітку, щоб дозволити людям, які подорожують з деяких країн із низькою кількістю випадків захворювання на COVID-19, прибути до Великобританії без необхідності йти на карантин після прибуття.

Що відомо

  • У Великій Британії виявили новий штам збудника COVID-19, який, за словами Джонсона, може бути на 70% заразнішим, ніж вже відомий. Через це уряд країни вирішила з 20 грудня посилити карантинні обмеження у Лондоні та на південному сході Англії.
  • Згодом понад 20 країн призупинили авіасполучення з Британією.
  • Прем'єр Великої Британії Борис Джонсон 9 січня заявив про безпрецедентне за весь час пандемії коронавірусу навантаженням на лікарні країни.
  • Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна розглядає можливість скасувати візи для громадян Великої Британії у 2021 році.
На початок