Британія допитуватиме своїх громадян про причини виїзду за кордон

Британія допитуватиме своїх громадян про причини виїзду за кордон

Британія допитуватиме своїх громадян про причини виїзду за кордон
. AP

Прикордонники Великої Британії будуть допитувати громадян країни, які повертаються додому чи їдуть, про причини їх від'їзду за кордон.

Як пише The Guardian, про це заявив прем'єр Британії Борис Джонсон, повідомивши, що британські громадяни, які повертаються з країн з високим рівнем ризику захворювання на COVID-19, повинні будуть пройти 10-денний карантин у готелях власним коштом.

Джонсон сказав, що нікому з громадян Британії не слід подорожувати без вузького кола поважних причин.

"Я хочу прояснити, що відповідно до правил перебування вдома є незаконним залишати будинок для поїздки за кордон з метою відпочинку, і ми будемо забезпечувати це в портах і аеропортах, питаючи людей, чому вони їдуть, і інструктуючи їх, що потрібно повернутися додому, якщо у них немає поважної причини для поїздки", — сказав він.

Міністерка внутрішніх справ Пріті Патель заявила, що направить поліцію ​​для допиту мандрівників на кордонах і в портах.

"Люди повинні залишатися вдома, якщо у них немає поважної причини поїхати. Поїздка у відпустку — це не поважна причина", — підкреслила Патель.

Вона також розкритикувала британських посадовців, які розмістили в соціальних мережах світлини з Дубая.

"Прикордонна служба навела мені кілька прикладів, коли навіть на Сент-ПанкрасСент-Панкрас — тупикова станція Лондонського залізничного вузла у центрі Лондона, на північний схід від Британської бібліотеки і на захід від вокзалу станції Кінгс-кросс. люди приходили зі своїми лижами. Це явно неприйнятно. Ми бачимо безліч впливових осіб в соціальних мережах, які хваляться тим, в яких частинах світу вони знаходяться, переважно в сонячних частинах світу. Поїздка у відпустку не є винятком, і важливо, щоб люди залишалися вдома", — сказала вона.

Прем'єр Джонсон додав, що уряд вже заборонив поїздки з 22 країн, зокрема Південної Африки, Португалії й країн Південної Америки.

Що відомо

  • У Великій Британії виявили новий штам збудника COVID-19, який, за словами Джонсона, може бути на 70% заразнішим, ніж вже відомий. Через це уряд країни вирішила з 20 грудня посилити карантинні обмеження у Лондоні та на південному сході Англії.
  • Згодом понад 20 країн призупинили авіасполучення з Британією.
  • З 18 січня Велика Британія мала закрити туристичні коридори та посилити прикордонний контроль через поширення нових штамів коронавірусу
  • У Великій Британії вже вакциновано понад 3 мільйони осіб.
  • Учені з Оксфордського університету перевіряють свою вакцину на ефективність протистояти новим штамам COVID-19 та розпочали розробку спеціалізованих препаратів.
  • Уряд Великої Британії розраховує, що до вересня поточного року кожен дорослий житель країни отримає хоча б одну дозу вакцини від COVID-19.
На початок