Україна розглядає можливість скасування візи для британців

Україна розглядає можливість скасування візи для британців

Україна розглядає можливість скасування візи для британців
. Ілюстративне фото, Unsplash

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна розглядає можливість скасувати візи для громадян Великої Британії у 2021 році.

"Ми розглядаємо це (можливість скасування віз для британців - ред.), з належним урахуванням стратегічного характеру українсько-британських відносин та політики мобільності Великобританії щодо України", - написав міністр у Twitter.

Станом на початок 2021 року з українським паспортом можна в'їхати без візи у 130 країн світу. Так, у громадян України не вимагатимуть візу на кордоні з деякими азійськими країнами (наприклад, Бангладеш, Камбоджа, Казахстан, Непал, Таїланд), країнами Карибського басейну (зокрема Барбадос, Домініканська Республіка, Ямайка, Сент-Вінсент і Ґренадіни), країнами американського континенту (зокрема Бразилія, Чилі, Коста-Рика, Мексика, Перу), країнами Європейського Союзу та Європи (крім Великої Британії), а також низкою країн Африки, Океанії та Середнього Сходу.

Наразі віза для в'їзду іноземців в Україну для перебування у країні до 90 діб на пів року не потрібна для 48 країн, зокрема для громадян Албанії, Андорри, Аргентини, Білорусі, Канади, Гонконгу, Ісландії, Ізраїлю, Норвегії, Південної Кореї, США та Ватикану.

Що відомо

  • Міністерство охорони здоров’я оновило перелік країн "червоної" та "зеленої" зон, враховуючи показники поширення коронавірусу. Цього разу до "червоного" списку потрапили 83 країни.
  • В Україні з 1 січня 2021 року зросла загальна вартість оформлення паспорта у формі картки, паспорта для виїзду за кордон та посвідок на тимчасове і постійне проживання.
На початок