У Запорізькій області проводять перевірки щодо фіктивних ВПО

У Запорізькій області проводять перевірки щодо фіктивних ВПО

У Запорізькій області проводять перевірки щодо фіктивних ВПО
Євген Мироненко, заступник голови Запорізької ОДА. Фото: Суспільне Запоріжжя

У Запорізькій області проводять перевірки щодо зловживання статусом ВПО.

Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Запорізької ОДА Євген Мироненко.

За його словами, наразі в області зареєстровано 232 тисячі внутрішньо переміщених осіб, з них 20 тисяч — у Запорізькому районі. Деякі громадяни зловживають соціальними гарантіями, які забезпечує держава, тому й проводять відповідні перевірки:

"Тільки по Біленькому ми фіксуємо десь 1400 внутрішньо переміщених осіб з міста Запоріжжя. Ну, вибач, ти живеш в Запоріжжі, ходиш на роботу, отримуєш заробітну плату, в тебе є житло, у тебе є всі умови для проживання, а поїхав у Біленьке до батьків, зареєструвався як внутрішньо переміщена особа. Що це, не зловживання? Відповідно будемо подавати заяви на правоохоронні органи."

Євген Мироненко зауважив, що недоброчесні отримувачі соціальних виплат будуть змушені повернути гроші, які незаконно отримували від держави:

"Відповідні перевірки проводяться Державною соціальною сервісною службою України на рівні регіону. І якщо ми виявляємо такі випадки, то, звісно, ідуть питання про зняття оплати, перерахування та виставлення відповідних рахунків щодо повернення й компенсації назад у державний бюджет”.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок