Спорт — Суспільне Ужгород

Закарпатський обласний етап проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

В Ужгороді пройшов обласний етап змагання з чирлідингу в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

В Ужгороді відкрили всеукраїнський ветеранський велопробіг

"Шануємо пам'ять захисників України": в Ужгороді відкрили всеукраїнський ветеранський велопробіг

Головний тренер ФК "Минай" Желько Любеновіч

"У нас ще є шанс залишитися в УПЛ" — Желько Любеновіч

Чемпіонство "Шахтарю" у матчі проти "Динамо" приніс реалізований пенальті Судаковим

"Шахтар" — чемпіон, бронзові медалі для "Кривбасу" і драматичний камбек "Миная": турнірна таблиця УПЛ після 28 турів

"Krayna Uzhhorod Marathon"

Збирали гроші на ЗСУ: майже 1000 людей взяли участь у благодійному забігу "Krayna Uzhhorod Marathon"

"Ворскла" — "Минай" у матчі 28-го туру чемпіонату України (УПЛ 2023/24) з футболу.

"Минай" на 90+11-й хвилині вирвав перемогу над "Ворсклою" в матчі з трьома пенальті: як це було

УПЛ 2023/24: "Минай" на 90+10-й хвилині вирвав вольову перемогу над "Ворсклою" в матчі чемпіонату України з футболу, що відбувалося в поєдинку 28-го туру УПЛ, відео огляд гри
"Чернігів-ШВСМ" та закарпатский "Хуст"

"Чернігів-ШВСМ" на виїзді переміг закарпатський "Хуст"

11 травня у матчі восьмого туру групи "Вибування" Першої ліги з футболу сезону 2023/24 "Чернігів-ШВСМ" виграв закарпатський "Хуст" з рахунком — 2:4
Інклюзивна футбольна секція в Ужгороді

"Спорт дає розуміння сенсу життя": як проходять заняття в інклюзивній футбольній секції в Ужгороді

12 дітей з інвалідністю та ті, які потребують додаткову навчальну та соціальну підтримку займаються в інклюзивній футбольній секції в Ужгороді