Чемпіонат України з футболу: Прем'єр-ліга
"Минай" на 90+11-й хвилині вирвав перемогу над "Ворсклою" в матчі з трьома пенальті: як це було

"Ворскла" — "Минай" у матчі 28-го туру чемпіонату України (УПЛ 2023/24) з футболу.
"Минай" — "Ворскла". УПЛ

За рахунку 2:0 на користь полтавців матч переривали через повітряну тривогу.

З вольової перемоги "Миная" над "Ворсклою" розпочався змагальний день суботи, 11 травня, в українській Прем'єр-лізі з футболу. Матч у Полтаві завершився за рахунку 3:2 на користь гостей.

"Минай" мусив перемагати "Ворсклу", аби мати шанси вийти з четвірки останніх команд турнірної таблиці УПЛ. Команда Желько Любеновича до гри мала три перемоги в чемпіонаті — найменший показник серед усіх клубів цього сезону.

Полтавці натомість підходили до поєдинку після чотирьох поразок поспіль. Остання перемога команди в УПЛ датована початком березня, коли "Ворскла" обігрувала "Чорноморець" (1:0).

Перш ніж матч перервали через повітряну тривогу, "Ворскла" контролювала перебіг подій на полі та була близькою, аби перервати серію невдач. Натомість вольову перемогу святкували гості, після одразу трьох ударів з 11 метрів у виконанні обох клубів.

Як пройшов матч?

• "Ворскла" першою відзначилася після пів години ігрового часу. Євген Павлюк замкнув фланговий навіс зі штрафного у виконанні Андрія Бацули.
  • Першого удару в площину "Минай" завдав на старті другого тайму. Денис Устименко пробивав по центру воріт — на місці був голкіпер Павло Ісенко.
  • Натомість результативну атаку у відповідь провела "Ворскла". Рахунок 2:0 на користь господарів ударом у дальній кут встановив Антон Глущенко.
  • Після години ігрового часу команди мусили перервати зустріч через оголошення повітряної тривоги. Після повернення на поле один гол для "Миная" відіграв Артур Ременяк після виходу віч-на-віч із Ісенком.
  • Незабаром рахунок став рівним. Автор першого голу "Ворскла" Павлюк зрізав м'яч у ворота власної команди — 2:2.
  • На останніх хвилинах основного часу Феліпе заробив для полтавців пенальті. Після перегляду VAR арбітр Назарій Дьордь вказав на 11-метрову позначку, але удар бразильця потягнув воротар Олександр Кемкін.
  • Арбітр призначив перебивання пенальті — Кемкін у момент удару завчасно покинув лінію воріт. Феліпе вдруге підійшов до м'яча — голкіпер і цього разу впорався з його ударом!
  • Вже на восьмій компенсованій хвилині власне пенальті заробив "Минай" — через гру суперника рукою. Вадим Вітенчук після перегляду VAR вийшов пробивати вже на 90+11-й хвилині та приніс своїй команді драматичну вольову перемогу — 3:2!

Що означає результат матчу?

• У проміжній турнірній таблиці "Минай" покинув останнє місце УПЛ і наразі посідає 15-ту сходинку.
  • Команда Любеновича зберегла шанси фінішувати поза зоною стикових матчів УПЛ. Для цього "Минаю" у двох останніх турах необхідно нівелювати п'ятиочкову перевагу "Олександрії" на 12-й позиції.
  • "Ворскла" програла п'ятий матч УПЛ поспіль — це найгірша серія полтавців у чемпіонаті після семи поразок 2004 року.
  • У турнірній таблиці підопічні Сергія Долганського зберегла дев'яте місце й до кінця сезону не піднімуться вище сьомого місця.