"У нас ще є шанс залишитися в УПЛ" — Желько Любеновіч

"У нас ще є шанс залишитися в УПЛ" — Желько Любеновіч

Головний тренер ФК "Минай" Желько Любеновіч
Головний тренер ФК "Минай" Желько Любеновіч. ФК "Минай"

У суботу, 11 травня, закарпатський ФК "Минай" здобув перемогу над полтавською "Ворсклою" з рахунком 2:3.

Головний тренер "Минаю" Желько Любеновіч про матч команди каже: "Навіть за рахунку 0:2, коли здавалося, що "Ворскла" все тримає у своїх руках, футболісти змогли все змінити й не лише відігратися, а й вирвати перемогу. У нас ще є шанс залишитися в УПЛ, і я говорив, що ми будемо битися до останнього".

За словами головного тренера, він казав футболістам, щоб вони нічого не міняли, й грали у такий же футбол, як і до рахунку 2:0.

"Єдине, що попросив старатися ще більше пресингувати. Хлопці після тривоги зібралися й билися до останнього. Всі розуміли, що це вирішальна гра у боротьбі за виживання", — сказав Любеновіч.

Коли Желько Любеновіч тільки прийшов у команду, керівництво поставило завдання у першу чергу розвивати молодих футболістів, й у другу — залишитися в УПЛ.

"Я ж навпаки сказав гравцям, що на першому місці — залишитись в елітному дивізіоні, а на другому розвиток молоді. Ми встигли зробити так, що у нас ще є шанс не вилетіти, й молоді футболісти також отримують свої шанси й зараз їх реалізують", — розповів головний тренер.

Про емоції після матчу з "Ворсклою" каже: "Я дуже вдячний своїй команді за проявлений характер і за віру в те, що ми виграємо. Після 2:0 на виїзді з такою командою як "Ворскла", це багато вартує. Був дуже відкритий футбол і полтавська "Ворскла" мала багато моментів, які не реалізувала.Найбільше допоміг Кемкін — один з тих молодих футболістів, про яких я говорив".

Що відомо про матч закарпатського "Минаю" з полтавською "Ворсклою"

"Минай" на 90+11-й хвилині вирвав перемогу над "Ворсклою" в матчі з трьома пенальті. Матч відбувся на стадіоні імені Олексія Бутовського у Полтаві.

У проміжній турнірній таблиці "Минай" покинув останнє місце УПЛ і наразі посідає 15-ту сходинку. Команда Любеновича зберегла шанси фінішувати поза зоною стикових матчів УПЛ. Для цього "Минаю" у двох останніх турах необхідно нівелювати п'ятиочкову перевагу "Олександрії" на 12-й позиції.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок