"Чернігів-ШВСМ" на виїзді переміг закарпатський "Хуст"

11 травня у матчі восьмого туру групи "Вибування" Першої ліги з футболу сезону 2023/24 "Чернігів-ШВСМ" виграв закарпатський "Хуст" з рахунком — 2:4.

Відкрили рахунок чернігівці. Гол забив на третій хвилині Павло Федосов.

На восьмій хвилині хустяни зрівняли рахунок 1:1. Гол у ворота чернігівців прилетів від Дмитра Диянчука.

На 15-й хвилині матчу чернігівець Павло Федосов знову забивав у ворота "Хуста".

На 43-й хвилині, під завісу першого тайму, Володимир Шевчук з "Хусту" зрівняв рахунок 2:2.

У другому таймі гол на 68-й хвилині Джіліндо Безгубченко з "Чернігів-ШВСМ" виводить команду вперед — з рахунком 2:3.

Чернігівець Владислав Школьний оформив дубль у ворота "Хустян" на 74-й хвилині та встановив рахунок — 2:4.

Після цього матчу чернігівці на 19-му місці в турнірній таблиці та перебувають в зоні вильоту.

Наступний матч чернігівські футболісти проведуть вдома проти тернопільської "Ниви". Гра відбудеться 19 травня.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.