Зареєстрували петицію про присвоєння звання Героя України загиблому бійцю Віталію Малюку

Зареєстрували петицію про присвоєння звання Героя України загиблому бійцю Віталію Малюку

Петиція, Герой України, боєць Віталій Малюк
Боєць Віталій Малюк. Білогірська селищна рада

На офіційному інтернет-представництві президента України зареєстрували звернення про надання звання Героя України загиблому військовому, якого поховали у Тернополі, Віталію Малюку.

Про це повідомили на сайті офіційного інтернет-представництва президента України. Петицію зареєструвала наречена Віталія — Ольга Ганношина.

Чоловік був уродженцем села Карпилівка, Білогірської громади, Хмельницької області. з проханням допомогти зібрати підписи під петицією про присвоєння йому звання Героя України Віталій воював з перших днів повномасштабного вторгнення, брав участь у боях в Херсонській області, далі в Донецькій області. Він був головним сержантом 5 стрілецької роти, 2 стрілецького батальйону, військової частини 0998.

"Він був хоробрим, сміливим і мужнім воїном. Який завжди йшов перед побратимами та ніколи не був позаду. Був для них справжнім командиром та прикладом. Користувався повагою та авторитетом, його енергія та завзятість заряджали та гуртували колектив, був щирим, відвертим, доброзичливим, надійним товаришем, завжди намагався у всьому допомогти", — йдеться у повідомленні.

25-річний чоловік загинув 5 квітня на Донеччині, під час виконання бойового завдання, внаслідок авіаудару керованою авіаційною ракетою. Бійця поховали на Микулинецькому кладовищі у Тернополі. У Віталія Малюка залишилися батьки, сестра та наречена.

Петицію зареєстрували 25 квітня 2024 року. Станом на сьогодні, 3 травня 2024 року, вона набрала 8 230 голосів з 25 000 необхідних.

На початок