Зареєстрували петицію про присвоєння звання Героя України загиблому бійцю, уродженцю Тернопільщини

Зареєстрували петицію про присвоєння звання Героя України загиблому бійцю, уродженцю Тернопільщини

Петиція, загиблий боєць Назарій Андрушків, Тернопільщина
Військовий Назарій Андрушків. Фото: Львівська ОВА

На офіційному інтернет-представництві президента України зареєстрували звернення про надання звання Героя України загиблому військовому, уродженцю Тернопільщини Назарію Андрушківу.

Про це повідомили на сайті офіційного інтернет-представництва президента України.

Назарій Андрушків — уродженець селища Козова, Тернопільської області. Він проживав у місті Винники.

До початку війни чоловік працював інспектором підрозділу тактичної поліції. Із перших днів повномасштабного вторгнення, спільно з підрозділами Збройних сил України, виконував бойові завдання з оборони та звільнення Київщини.

Згодом воював на території Миколаївської та Херсонської областей.

"З кінця 2022, виконував бойові задачі у Донецькій та Луганській областях, в місті Бахмут та в районі міста Кремінна. На Лиманському напрямку опанував нове уміння і став спочатку навідником міномета, згодом командиром мінометного розрахунку. Довгий час працював на одному з найскладніших напрямків фронту, в Серебрянському лісництві", — йдеться у петиції.

18 жовтня 2023 повертаючись з позиції, Назар з групою попали під обстріл, чоловік був смертельно поранений. Назарію Андрушківу було 33 роки.

За особистий внесок у зміцнення правопорядку та захист Батьківщини, був неодноразово відзначений на місцевому та державному рівнях, зокрема, нагрудним знаком "Слава і честь".

У воїна залишилися батьки, дружина та двоє дітей. Петицію зареєстрували 9 квітня 2024 року. Станом на сьогодні, 24 квітня 2024 року, вона набрала 12 340 голосів з 25 000 необхідних.

На початок