Працівники СБУ Тернопільщини повідомили про підозру ексдепутату від "Опоблоку"

Працівники СБУ Тернопільщини повідомили про підозру ексдепутату від "Опоблоку"

СБУ, підозра, ексдепутат з Херсонщини
Ексдепутат з Херсонщини. Управління СБУ в Тернопільській області

Працівники СБУ Тернопільщини повідомили про підозру ексдепутату від партії "Опозиційний блок", який вступив до лав незаконного правоохоронного органу росіян в окупованій Каховці.

Про це повідомили на сторінці управління СБУ в Тернопільській області.

Після окупації Херсонщини російськими військами ексдепутат Каховської міської ради від забороненої проросійської політичної партії "Опозиційний блок" прийняв пропозицію та добровільно приєднався до органів окупаційної влади. Він погодився на співпрацю та вступив до управління міністерства внутрішніх справ Росії у Херсонській області.

У липні 2022 року його призначили на посаду слідчого, а згодом він обійняв посаду старшого слідчого.

"Чоловік допомагав Росії підтримувати окупаційний режим, а також залякував мирних жителів тимчасово окупованих міст Херсонщини. Чоловік примушував працівників Каховської центральної міської лікарні до співпраці з окупаційною владою та вимагав у керівництва лікувального закладу вести діловодство російською мовою. Крім того, він примушував підприємців реєструвати свою діяльність відповідно до вимог російського законодавства і сплачувати податки місцевій окупаційній адміністрації", — йдеться у повідомленні.

Слідчі СБУ заочно повідомили чоловіку про підозру за частиною 7 статті 111-1 ККУ —колабораційна діяльність. Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років.

На початок