У Тернополі засудили трьох депутатів Держдуми Росії

У Тернополі засудили трьох депутатів Держдуми Росії

Депутати Росії
Депутати Держдуми Росії. Управління СБУ в Тернопільській області

У Тернополі до 15 років тюрми засудили трьох депутатів Держдуми Росії, які голосували за визнання Донецької та Луганської "народної республік".

Про це повідомили на сторінці управління СБУ у Тернопільській області.

Працівники СБУ зібрали доказову базу ще на трьох депутатів Держдуми Росії, які причетні до початку повномасштабної війни проти України.

15 лютого 2022 року вони підтримали постанову про звернення до президента Росії з проханням визнати "незалежність" тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.

"22 лютого вони проголосували за ратифікацію так званого "договору про дружбу, співробітництво та взаємну допомогу" між Росією і терористичними організаціями Донецької та Луганської "народної республік". Пізніше російська влада використала ці рішення, як формальний привід для початку повномасштабного вторгнення на територію України", — йдеться у повідомленні.

Суд визнав російських депутатів винними за частиною 3 статті 110 ККУ — посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Ця стаття передбачає покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Депутати Віктор Казаков, Георгій Карлов, Анатолій Карпов перебувають на території Росії, то початок строку відбування покарання визначено з дня їх фактичного затримання.

На початок