Перший етап підготовки бійців бригади "Лють" завершився на Тернопільщині. На цьому етапі добровольців навчали тактичної та медичної справи. Про це Суспільному розповів інструктор навчань, який не назвався.
Бійці бригади Нацполіції "Лють" на одному з полігонів відпрацьовували тактику ведення бою. Доброволець на псевдо "Шостий" розповів, йдучи до "Гвардії наступу", військового досвіду не мав.
"Тут дуже добре навчають. Інструктори викладаються на повну. І все, що від нас залежить – те і робимо. Багато моїх друзів, родичів на передовій і ми хочемо чимось їм допомогти, бо така ситуація в країні. Не має бути вільних від цього, незалежних. Всі ми готові визволяти наші окуповані міста".
Боєць на псевдо "Тамада" каже, до того, як піти у "Гвардію наступу", фарбував автомобілі для військових.
"Цікаві навчання. Відкриваємо для себе все нове. Може в перші дні було складно. А так режим і все добре. На початку війни, 28 числа, я пройшов ВЛК на військкоматі . Тобто, я був готовий вже в перші дні. Але так як я не служив, то нас не брали в першу чергу. Ми чекали свого часу і нам дали можливість. Зараз ми тут".
Інструктор навчань каже, заняття на полігоні – це перший етап тренувань. Під час нього бійців вчили тактиці й медицині.
"Завершено перший етап проходження слухачами навчального процесу. В подальшому вони будуть направлені для більшого злагодження на інші об’єкти. Навчальний процес буде продовжуватися. Засвоюють матеріал досить добре. Викладаються на повну. Хочуть максимально знати, вміти і могти виконувати бойові завдання, які перед ними постануть".
Інструктор розповів, навчання восьми бригад "Гвардії наступу" триватиме від двох до чотирьох місяців.
Нагадаємо, на Тернопільщині військові провели вишкіл для цивільних.
Що відомо
- На Тернопільщині розпочалася національна кампанія "Гвардія наступу": що відомо
- Грошове забезпечення добровольців в "Гвардіі наступу": в Тернопільській ОВА прокоментували
- На Тернопільщині подали майже 500 заявок у "Гвардію наступу"
- Третина кандидатів до "Гвардії наступу" у Тернополі – жінки
Читайте також
- "Люди пили воду з батарей для опалення": поліцейський психолог з Тернополя про службу на війні